Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Stargard, Dolice

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przyjmowanie oraz wydawanie dostaw, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami, prowadzenie dokumentacji magazynowej, dbanie o zachowanie porządku w magazynie, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

Szukamy osób pracowitych, sumiennych i gotowych do podjęcia pracy na nocnej zmianie (21:00-5:00), a także posiadających aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 16,70 zł brutto, szkolenie przygotowujące do pracy, a także odzież roboczą.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.