Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - XPO Logistics - poszukujemy kandydatów do pracy w magazynie z szwedzkich mebli i artykułów wyposażenia domu na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Praca w magazynach i centrum dystrybucyjnym i sprzedaży internetowej na 3 działach:
- Inbound- obsługa towarów przychodzących do magazynu – rozładunek, układanie towarów na odpowiednich regałach, sprawdzanie etykiet, wprowadzanie informacji do systemu administracji zamówień
- Outbound – obsługa towarów wychodzących z magazynu – zbieranie zamówień, przenoszenie produktów z regałów i przygotowywanie do wysyłki
- - Picking – zbieranie zamówień ręcznie (skaner) oraz na wózkach EPT
Praca w systemie zmianowym (tylko zmiana dzienna, 2 lub 3 zmiany - zależnie od działu).

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w logistyce i na EPT mile widziane
- dokładność i rzetelność
- dyspozycyjność na dłużej

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie