Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa wózków widłowych,
  • kompletacja towaru,
  • właściwe rozmieszczanie towaru w celu wykorzystania w jak największym stopniu dostępną powierzchnię magazynową,
  • odpowiednie zabezpieczanie wyrobów gotowych składowanych w magazynie w celu zachowania najwyższych standardów jakościowych,
  • dbałość o porządek i czystość w obszarze gospodarki magazynowej.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dbałości o porządek i higienę,
  • gotowości do pracy zmianowej również w systemie 4-bryg.,
  • umiejętności szybkiego uczenia się.

Mamy do zaoferowania:

  • pracę od zaraz w miłej atmosferze,
  • zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie + dodatki),
  • stałą opiekę koordynatora.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka