Opis stanowiska pracy

SPECYFIKA PRACY: Praca manualna polegająca na sortowaniu, załadunku i rozładunku. Pakownie produktów i przygotowanie do wysyłki, a także inne prace magazynowe.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Bornerbroek

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie €9,96/h
• możliwość pracy dla par!
• wypłaty co tydzień na konto
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania

• mile widziany komunikatywny język angielski
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
ok 6 miesięcy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie