Pracownik magazynu – zbieranie zamówień i rozładunek. 11,48 €/h

OTTO Work Force

Venlo, Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Zróżnicowanie to główny atrybut tej firmy! Zostań pracownikiem działu logistyki u naszego nowego klienta w Venlo.
Asortyment tego magazynu jest ogromny i zróżnicowany - od mebli, produktów ogrodniczych czy artykułów sportowych po produkty dla zwierząt domowych, zabawki i artykuły biznesowe.

Opis stanowiska
Jako pracownik działu logistyki będziesz zbierać produkty za pomocą wózka widłowego lub EPT, rozładowywać i ładować kontenery oraz przygotowywać zamówienia dla klientów internetowych. To praca w godzinach od 06:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 00:00.

Co oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 11,48 euro/godzinę
• Mieszkanie w okolicy Venlo
• Podwyżka wynagrodzenia po 1,5 miesiąca
• 20% zniżki na wszystkie produkty
• Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
• Restaurację na miejscu, w której można kupić pyszne jedzenie
• Gwarantowane 32 godziny tygodniowo na kontrakcie
• Program lojalnościowy z OTTO Rewards
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Pomoc w organizacji transportu za granicę
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

Wymagania
• Gotowość do pracy na wysokości 10 m
• Znajomość języka angielskiego lub polskiego

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj, a oddzwonimy ze szczegółami tej oferty!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.