Pracownik magazynu z zabawkami

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Firma, dla której będziesz pracować prowadzi wiodący na rynku sklep internetowy oferujący artykuły dla dzieci i młodzieży. Przedmioty z jakimi możesz się spotkać podczas pracy to zabawki, książki, ubranka dziecięce, buty oraz wyposażenie wnętrz dla młodych osób, dlatego jeżeli szukasz prostej i przyjemnej pracy w Niemczech zgłoś się!

• Miejsce: Gernsheim
• Kraj: Niemcy
• Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dodatki i bonusy dla osób, które przepracują cały kontrakt
• umowa o pracę na warunkach niemieckich
• zorganizowane zakwaterowanie i dojazd do pracy
• pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Wymagania
• dokładność, umiejętność pracy w zespole
• dobra znajomość języka niemieckiego
• dobra sprawność fizyczna
• mile widziane doświadczenie na stanowisku Order Picker

Opis stanowiska
• zbieranie zamówień
• sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
• pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
• praca na dwie zmiany w niektórych działach na jedną zmianę
• możliwa praca w godzinach nocnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.