Pracownik magazynu z tonerami do drukarek

Pran Sp. z o.o.

Nederhorst den Berg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy ciekawa prace w magazynie wysylkowym specjalizujacym sie w tonerach do drukarek.
Firma miesci sie w miejscowosci Nederhorst den Berg. Jest to znana na rynku holenderskim firma zajmujaca sie dystrybucja tonerow - sprzedaz wysylkowa 24/7.

Do zadan nalezec bedzie:
- Pakowanie
- Przepakowywanie
- Przygotowywanie do wysylki tonerow

Oferujemy:
- Zakwaterowanie firmowe wraz z transportem do pracy
- Prace w systemie zmianowym
- Stabilne godziny pracy
- Kontrakt dlugoterminowy na warunkach holenderskich
- Opieke polskiego koordynatora

Duzym plusem jest podwyzka po 3 miesiacach pracy oraz mozliwosc stalego kontraktu w firmie!

Wymagania

Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
Prawo jazdy jest dodatkowym atutem
Dyspozycyjnosc na dluzej (mozliwosc stalego kontraktu)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 3 miesiące
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji