Pracownik magazynu wymagane UDT, Pabianice

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Masz uprawnienia UDT a idealna praca dla Ciebie powinna polegać  głównie na obsłudze wózka widłowego.

NOWA oferta pracy może urzeczywistnić Twoje potrzeby.

Wystarczy minimalne doświadczenie i nie musisz się obawiać bo możesz doskonalić swoje umiejętności a długofalową współpracę uzyskać w firmie cenionej na łódzkim rynku w Pabianicach

DARMOWY dojazd pracowniczy:  Łódź-Widzew – Bełchatów – Zduńska Wola – Łask – Dobroń – Pabianice

Aplikuj! Zadzwoń lub wyślij SMS „PABIANICE na 693 744 344 lub 697 411 156

Pabianice
  • prawdziwe zadania magazyniera!
  • perspektywiczną pracę na dużym magazynie
  • możliwość doskonalenia umiejętności pracy i na niskim i na wysokim składzie
  • początkowe zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (to płatne urlopy, składki ZUS, płatne L4 itp.)
  • możliwość szybkiego przejścia bezpośrednio na firmę
  • pracę w znanej i cenionej firmie z perspektywami awansu i rozwoju dla każdego
  • 4500 zł + 900 zł premii miesięcznej czyli 20% od wynagrodzenia
  • transport wewnętrzny magazynu
  • obsługa wózków widłowych chwytakowych i reachtruckach
  • kontrola stanów magazynowych
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • minimalnego doświadczenia w pracach magazynowych
  • preferowana umiejętność obsługi wózków widłowych
  • orwatości na pracę zmianową
  • odpowiedzialności i staranności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47