PRACOWNIK MAGAZYNU w Holandii - całkiem nowe, wyższe stawki godzinowe!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia
 Podejmij pracę w Holandii z własnym zakwaterowaniem i przepracuj 6 miesięcy, a otrzymasz od nas bonus €1000!

Potrafisz obsługiwać wózek widłowy? W tej firmie możesz zarobić nawet 11,96 €/h! Nie masz uprawnień? Nie szkodzi! Zaczniesz ze stawką 11 €/h, a gdy tylko poznasz pracę na obu działach zgarniesz więcej – 11,28 €/h!

Znasz angielski? Super przyda się, choć będziesz współpracować głównie z Polakami ;)

Praca na magazynie z asortymentem ponad 20.000 najróżniejszych produktów, w tym artykułów gospodarstwa domowego, elektroniki, akcesoriów sportowych czy zabawek.

Sprawdź, co zyskasz:

• Atrakcyjną stawkę godzinową: 11,28€ pracując jako order picker i pakowacz lub NAWET 11,96€ jeśli masz uprawnienia na wózki!

• GWARANTOWANE GODZINY PRACY (36-40 tygodniowo)

• Dodatki zmianowe np. +50% za pracę w soboty, +100% niedziele

• Pracę również w weekendy, dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!

• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz

• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni u klienta

OPIS STANOWISKA:

• Rozładunek i załadunek kontenerów

• Pakowanie, przepakowywanie i etykietowanie towaru

• Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego

WYMAGANIA:

• Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.