Pracownik magazynu w GXO Logistic w Venlo, Venray (11,99€/h) - Pracuj w Holandii

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu (order picker), GXO Logistics.

Lokalizacja: Venlo, Venray, Holandia.

Opis stanowiska:

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy magazynowej w firmie logistycznej oferującej swe usługi na 5 kontynentach.
Praca polega na realizacji zamówień z użyciem skanera ręcznego, pakowaniu produktów do skrzynek (głównie odzież i obuwie znanych marek), kontrola jakości, etykietowanie, przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Oferta skierowana zarówno dla osób z prywatnym zakwaterowaniem na terenie Holandii, jak i bez własnego zakwaterowania.

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €11,99 brutto/h. + dodatki.
  •  Dodatki zmianowe.
  •  Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  •  Dodatek dla kierowcy.
  •  Możliwość regularnej współpracy.
  •  Ubezpieczenie holenderskie.
  •  Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
  •  Opieka polskiego koordynatora.

GXO Logistics to amerykańska firma logistyczna, która świadczy swoje usługi w 28 krajach, na 5 kontynentach. Jej główną działalnością jest pośrednictwo w zakresie ładunków drobnicowych i ciężarowych.

Wymagania

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy.
  •  Gotowości do pracy zmianowej
  •  Motywacji i zaangażowania
  •  Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym.
  •  Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.
  •  Prawo jazdy mile widziane.

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
11,99PLN - ? / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka