Pracownik magazynu / umowa o pracę / 3530 - 4200 zł / darmowy dojazd / na wakacje lub na dłużej

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, Strzelin, Dzierżoniów, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Bielawa, Świdnica, Oława, Kobierzyce, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław, Strzelin, Dzierżoniów, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Bielawa, Świdnica, Oława, Kobierzyce

Zadania na stanowisku:

  • obsługa skanera ręcznego,
  • kompletowanie zamówień (produkty kosmetyczne i odżywki proteinowe),
  • dbanie o dokładność i czystość przy kompletowaniu zamówień.

Oczekujemy jedynie:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym po 10,5h (6:00-16:30 i 16:30-3:00) / 4 dni pracy w tygodniu, 3 dni wolnego,
  • pełnoletniości,
  • odpowiedzialności i zaangażowania.

Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy wdrożenie i przeszkolenie :)

Zapraszamy również osoby wchodzące na rynek pracy. Ukończyłeś szkołę i chcesz popracować przez wakacje? Ta oferta jest też dla Ciebie!

Każdemu pracownikowi gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa: 3530 zł brutto + do 15% premii, dodatek nocny, nadgodziny 50% i 100%),
  • umowę o pracę tymczasową, podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • możliwość długotrwałej współpracy z naszym Klientem (szansa na bezpośrednie zatrudnienie),
  • pakiet benefitów m.in. obiady za 1 zł, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bezpłatne dojazdy do/z pracy,
  • stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra w trakcie procesu rekrutacji i całego zatrudnienia (biuro InterKadra na terenie zakładu pracy),
  • bezpłatne dojazdy autobusem pracowniczym z Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Piławy, Ząbkowic Śląskich, Niemczy, Łagiewnik, Ziębic, Strzelina, Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Sobótki, Oławy, Brzegu, Lewina Brzeskiego i innych,
  • pracę od zaraz,
  • możliwość zatrudnienia również na krótszy okres czasu, np. na miesiąc, wakacje, itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.