Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Wieliczka

Zadania:

Praca na magazynie, przygotowanie do wysyłki produktów
Porządkowanie
Pakowanie, sortowanie, konfekcjonowanie, etykietowanie

Wymagania

Silna motywacja do pracy
Zaangażowanie
Gotowość do pracy w godzinach: 6-14.

Oferujemy:

Umowa zlecenie
Terminowa wypłata wynagrodzenia
Kompleksowa obsługa naszego konsultanta
Możliwość współpracy z naszą agencją przy innych projektach

PARTNER w biznesie, zapewniający NIEOGRANICZONY wachlarz HR-owych możliwości... dostosowanych do indywidualnych uwarunkowań Państwa przedsiębiorstwa i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Wsparcie, jakie Państwo otrzymujecie ze strony naszych firm tworzących HRBC Group, zapewnia długotrwałą satysfakcję i widoczne efekty.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Czas trwania umowy:
11.01.2021 - 30.06.2021
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
18,30 zł - 19,30 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie