Pracownik magazynu - stabilna praca OD ZARAZ

Work Service Express.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie towarów zgodnie ze wskazaniem listy pobrań.
  • wykonywanie prac przy przepakowywaniu towarów
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na palecie
  • zapewnienie porządku w magazynie

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • posiadanie książeczki sanitarno- epidemiologicznej
  • nastawienie na pracę zespołową
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

To praca właśnie dla Ciebie!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.