Pracownik magazynu – sortownia dokumentów

Euro Personnel

Alphen aan den Rijn, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca polega na sortowaniu i układaniu dokumentów, listów
  • pakowaniu do pudełek
  • układaniu według podanych wytycznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 13,27 Euro/ godzinę brutto (bez stawek wiekowych)
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
  • ubezpieczenie holenderskie
  • zakwaterowanie - 130 euro/tydzień
  • ubezpieczenie holenderskie 35,59 euro/tydzień
  • codzienne dojazdy z/do pracy
  • pomoc polskiego koordynatora
  • cotygodniowe wypłaty na konto
  • stabilna praca na stały etat

 OFERTA NIE JEST PRZEZNACZONA DLA PAR

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres mailowy lub rejestrację na stronie internetowej

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Ilość wolnych miejsc ograniczona. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

  • gotowość do pracy na dłużej
  • motywacja
  • prawo jazdy kat.B mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
46PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe, dodatek wakacyjny i urlopowy
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie