Pracownik magazynu / sortowacz - NIEMCY

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niemcy (Port lotniczy Lipsk/Halle), zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niemcy (Port lotniczy Lipsk/Halle)

Start pracy: wrzesień / październik / listopad / grudzień 2021 (w zależności od dopełnienia formalności związanych z ZÜP oraz dyspozycyjności kandydata)

Opis stanowiska:

  • Praca w strefie magazynowej portu lotniczego Lipsk/Halle
  • Sortowanie paczek, przesyłek; rozładunek/załadunek przesyłek w kontenerach lotniczych
  • Praca ze skanerem ręcznym
  • Obsługa wózków paletowych
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowości do pracy fizycznej w systemie zmianowym
  • Motywacji do podjęcia pracy na min. 1 rok

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę na warunkach niemieckich (kontrakt na 1 rok z możliwością przedłużenia)
  • Wynagrodzenie 13,84 euro brutto/h
  • Pracę w klimatyzowanym magazynie w systemie 5 dni pracy, 3 dni wolnego
  • Atrakcyjny bonus relokacyjny w kwocie 1000 euro (na start) oraz 500 euro przez każdy kolejny miesiąc (do 3 miesięcy) - pracodawca nie zapewnia zakwaterowania
  • Wsparcie w zakresie dopełnienia formalności (wyrobienie ZÜP - niezbędnych dokumentów do pracy na lotnisku, pełna informacja o: miejscu zamieszkania za ostatnie 10 lat / pracodawcy z ostatnich 5 lat)
  • Pakiet szkoleń wprowadzających do pracy (całościowo w j. niemieckim lub angielskim)

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ

Numer referencyjny: MA/Ger/07.2021
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.