ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu - Picking

Miejsce pracy: Czeladź, Będzin, Katowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie

Miejsce pracy: Czeladź

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • Umowa o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie na poziomie 3820 brutto!
  • Atrakcyjny system premiowy - frekwencja, wydajność oraz polecenia pracownicze
  • Praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • Praca w systemie 2-zmianowym: 10:00 - 18:00 oraz 14:00 - 22:00
  • Możliwość wyrobienia nadgodzin
  • Bezpłatny parking - nie musisz martwić się o wolne miejsce!
  • Szkolenie wstępne oraz wsparcie trenera - nie zostawimy Cię samego
  • Przyjazna atmosfera - staniesz się częścią naszego zgranego zespołu
  • Na miejscu czekają napoje oraz przekąski w maszynach vendingowych - na osłodę w trakcie przerwy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach magazynowych
  • Pracowitość, staranność, pozytywne nastawienie
  • Umiejętność współpracy
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Stabilne okresy zatrudnienia oraz chęć podjęcia długofalowej współpracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień
  • Pakowanie i nadawanie zamówień do wysyłki
  • Kontrola poprawności skompletowanego zamówienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy