Pracownik magazynu - Operator wózka widłowego

InterKadra Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Nr ref: PMOWW/0719/LDZ

Mamy do zaoferowania:
- Stabilne zatrudnienie
- Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
- Przyjazna atmosfera pracy
- Coroczne podwyżki,
- Zniżki dla pracowników,
- Posiłki i owoce,
- Możliwość poszerzenia kwalifikacji zawodowych w zakresie stanowiska pracy
- Coroczne imprezy firmowe: pikniki, spotkania świąteczne, dzień dziecka, Gwiazdka,
- Pakiet funduszu socjalnego
- Karta sportowa

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Obsługa wózka widłowego
- Prowadzenie bieżącej ewidencji stanów magazynowych
- Inwentaryzacja stanów magazynowych
- Tworzenie zestawień magazynowych
- Prace przeładunkowe na magazynie
- Zapewnienie prawidłowości ustawienia, opakowania i oznakowania palet na magazynie

Oczekujemy:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum rok)
- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14;14-22; 22-6)
- Gotowość do samodzielnych dojazdów
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie