Pracownik magazynu / operator produkcji - 12,04 €/h

OTTO Work Force

Venray, Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Venray, Holandia

Od 10 czerwca wjazd do Holandii bez testów i kwarantanny!!!

To oznacza koniec ograniczeń dla osób przybywających z Polski do Holandii – nie musisz już przechodzić kwarantanny ani pokazywać negatywnego wyniku testu. Wolny wjazd do kraju dotyczy wszystkich środków transportu.
miejsce pracy: Venray

Znasz angielski, niderlandzki albo niemiecki? Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na dłuższy okres!
Współpracuj z sympatyczną ekipą pracowników, otrzymuj atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę i ciesz się pracą na dłuższy okres!

Warunki zatrudnienia:
• Konkurencyjna stawka nawet 12,04 €/h
• Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas!
• Dodatki za pracę w godzinach 23-6 (+33% stawki podstawowej)
• Dodatki za pracę w nieregularnych godzinach (+28,50% stawki podstawowej)
• Dodatek za pracę w soboty (+50% stawki podstawowej)
• Praca na dwie zmiany 06:00-14:30 i 14:30-23:00 lub jedną 7.00-17.00 (możliwe zmiany)
• Zorganizowane zakwaterowanie wysokiej jakości
• Darmowe dojazdy do pracy rowerem zwykłym lub elektrycznym
• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
• Aplikacja myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Twoje zadania w zależności od funkcji:
zbieranie zamówień z pomocą wózka EPT, pieczętowanie, pakowanie, przygotowanie do wysyłki, rozładunek kontenerów
Wymagania:
• Dobra znajomość angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego
• Zaświadczenie o niekaralności
• Chęć pracy na dłuższy okres
• Zaangażowanie
W zależności od stanowiska możemy wymagać uprawnień na wózki widłowe (REACH, EPT, HEF).
Znajomość systemów logistycznych (SAP, Baan, Flexflow itp) będzie dużym atutem.

Zainteresowany? Zgłoś się już TERAZ!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.