Pracownik magazynu odzieżowego

Gi Group Poland S.A.

Borek Wielkopolski, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Borek Wielkopolski
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie odzieży
  • sortowanie
  • kompletowanie zamówień
  • wysyłka zamówień do klient

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • gotowości do pracy chodzącej lub/i stojącej

CO OFERUJEMY?

  • wynagrodzenie do 4100 zł/brutto miesięcznie
  • premia frekwencyjna do 250 zł/brutto miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • darmowy transport do miejsca pracy
  • przewidziany dodatek do osób dojeżdżających w własnym zakresie, swoim transportem
  • możliwość dostosowania grafiku i ilości przepracowanych godzin w miesiącu do swoich potrzeb
  • dofinansowanie do posiłków – dwudaniowy obiad tylko 3,50 zł(zupa 1 zł, drugie danie 2,5 zł)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.