Pracownik magazynu, Komorniki

OTTO Work Force

Komorniki, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Komorniki

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Nr Ref. ML/PMD/2017

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Opis stanowiska pracy:

- kompletowanie i przepakowywanie towaru,

- pomoc przy załadunku / rozładunku

- praca od poniedziałku do piątku w g. 7-15

Wymagania:

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie,

- motywacja do pracy,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- stawkę godzinową 15 zł brutto,

- możliwość dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV drogą mailową.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.