Pracownik Magazynu (k/m) bez znajomości języka niemieckiego

Niemcy, Worms, zagranica

HPD GmbH

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Komisjonowanie za pomocą skanera lub Pick-by-vision
  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki
  • Ogólne czynności magazynowe

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (dodatki za zmianę nocna)
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Lojalność, punktualność

Oferujemy:

  • Niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie wedlug umowy taryfowej IGZ
  • Możliwość pracy w nadgodzinach + brak Zeitkonta
  • Zwrot za dojazdy do pracy
  • Możliwość zakwaterowania
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region Landau-Speyer und Worms.... Wir sind Anbieter für kaufmännisches und gewerbliches Personal in den Branchen Logistik, Industrie und Chemie. Wir bringen Arbeitgeber und Arbeitnehmer zusammen und zwar passgenau auf Ihre jeweiligen Bedürfnisse zugeschnitten.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Logistyka