Pracownik magazynu CEVA z markową odzieżą

OTTO Work Force

Bleiswijk, Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bleiswijk, Holandia

Lokalizacja: Bleiswijk, Holandia

 Znasz angielski i szukasz lekkiej pracy za granicą? Zacznij pracę w centrum dystrybucyjnym firmy CEVA!

To największy nowoczesny magazyn znanego sklepu internetowego z markową odzieżą.

Do Twoich obowiązków należeć będzie zbieranie zamówień, sortowanie paczek czy sprawdzanie jakości.

Sprawdź, dlaczego warto się zgłosić!

OFERUJEMY:

•            Atrakcyjną stawkę w wysokości 12,41 €/h

•            Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i w weekendy

•            Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)

•            Pracę na dwie zmiany – ranną i popołudniową

•            Zorganizowany bezpłatny dojazd do/z pracy

•            Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

•            Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

•            Telefoniczny helpdesk działający 24/7 – nasi koordynatorzy są cały czas do Twojej dyspozycji

•            Całkowicie zdalny proces rekrutacji

•            Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy

•            Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat

•            Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

•            Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów

•            Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI

·        Zbieranie produktów

·        Kontrola jakości

·        Sortowanie paczek

·        Pakowanie zamówień

·        Przygotowanie paczek do wysyłki

·        Układanie paczek na paletach

·        Podnoszenie paczek o różnej wadze

WYMAGANIA

·        Posiadanie prawa jazdy kat. B

·        Dobra znajomość języka angielskiego

Ta oferta to coś dla Ciebie? Zgłoś się, a nasz rekruter wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.