Pracownik magazynu CEVA w Holandii

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Lokalizacja: Roosendaal, Holandia

Szukasz lekkiej pracy za granicą? Zacznij pracę w centrum dystrybucyjnym firmy CEVA!

To nowoczesny magazyn znanego sklepu internetowego z m.in. ubraniami, obuwiem i artykułami gospodarstwa domowego. Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień. Do twoich obowiązków będzie należało odbieranie produktów przy użyciu skanera ręcznego, sprawdzanie jakości, zarządzanie zamówieniami i pakowanie paczek.

Pracuj od poniedziałku do piątku, na trzy zmiany (rano, po południu i wieczorem) i zarabiaj w EURO! W zbliżającym się wysokim sezonie możesz zgarniać też dodatkowe zmiany w soboty. Za zmiany wieczorne i weekendowe otrzymasz ekstra premię!

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową NAWET 13 €/h
  • Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i w weekendy
  • Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zorganizowany dojazd do/z pracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Telefoniczny helpdesk działający 24/7 – nasi koordynatorzy są cały czas do Twojej dyspozycji
  • Zdalny proces rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
  • Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
  • Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie produktów
  • Kontrola jakości
  • Sortowanie paczek
  • Pakowanie zamówień
  • Przygotowanie paczek do wysyłki
  • Układanie paczek na paletach
  • Podnoszenie paczek o różnej wadze

WYMAGANIA

  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego

Ta oferta to coś dla Ciebie? Zgłoś się, a nasz rekruter wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.