Oferta wyróżniona

Pracownik magazynu bez uprawnień na 1 zmianę

Dobra, łódzkie

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 20 zł brutto/h
  • pracę w godzinach 8-14 od poniedziałku do piątku
  • bezpłatny dojazd do/z pracy z Łodzi (okolice Manufaktury)
  • rozpoczęcie pracy od 11.02.2021

Zadania:

  • prace przy sortowaniu paczek
  • proste prace magazynowe, obsługa wózka ’paleciaka’

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej-dźwiganie do 30 kg
  • dyspozycyjność
  • dokładność
  • nie wymagamy doświadczenia-oferujemy pełne przeszkolenie na stanowisku

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do... rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie