Pracownik magazynu-bez UDT!

Dobroszyce, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• atrakcyjna stawka 3000 zł brutto/msc, możliwość premii 200 zl brutto w przypadku posiadania uprawnień na wózki UDT
• przyjazną atmosferę w pracy
• możliwość skorzystania z karty sportowej i opieki medycznej

Zadania:
• kompletacja zamówień
• segregacja paczek
• dbałość o powierzone mienie, urządzenia i sprzęty

Wymagania:
• dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (na początek przez miesiąc praca tylko w nocy 22:00-6:00)
• uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (wydane z UDT) będą dodatkowym atutem

Prosimy o przesyłanie aktualnego CV :)
Miejsce pracy: Dobroszyce

Numer referencyjny: CT/PT/08/2030/WRC/DA

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji