ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu bez UDT

Miejsce pracy: Czeladź, Będzin, Sosnowiec
Miejsce pracy: Czeladź

Zadania:
  • Przyjęcie towaru do magazynu,
  • Rozładunek towaru oraz rozlokowanie towaru na półki/ palety,
  • Praca z dokumentacją - spisywanie stanu zatowarowania magazynu oraz wpisywanie go do systemu,

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na magazynie,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na stałe,
  • Chęć do pracy,
  • Skrupulatność

Oferujemy:
  • Praca w magazynie od poniedziałku do piątku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie (sprawdź ile możesz zarobić!),
  • System pracy jedno-zmianowy (od 13 do 21),
  • Możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowiska,
  • Zatrudnienie o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Masz pytania?

Wyślij sms o treści PRACA CZELADZ na numer 606 821 065 - oddzwonimy!

Nr ref. PMA/037/PKR
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials