Pracownik Magazynu - 3600 zł brutto - WROCŁAW PSIE POLE - 21 zł brutto

HR Global Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta z branży kurierskiej, poszukujemy:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy: Wrocław, PSIE POLE ul. Bierutowska

Oferujemy

- Zatrudnienie OD ZARAZ

- Stawka 19 zł brutto za 1 godzinę

- PREMIA około 400 zł brutto (Dodatek 2 zł brutto do każdej godziny wypłacany w przypadku braku nieobecności)

- ZARABIAJ OKOŁO 3200 zł BRUTTO PRACUJĄC OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU,

- DODATKOWO MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA PREMII OKOŁO 400 zł BRUTTO

- ZARABIAJ MIESIĘCZNIE OKOŁO 3600 zł BRUTTO Z PREMIĄ

• Chcesz zarabiać jeszcze więcej ? Pracuj dłużej zarabiaj więcej, przy stawce godzinowej Twoje wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wypracowanych godzin

• Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną

• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 13-21

• Elastyczność w wypłacie wynagrodzenia

Zadania

• Rozładunek/załadunek samochodów z przesyłkami

• Sortowanie przesyłek

• Skanowanie przesyłek

• Inne proste prace magazynowe

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Gotowość do pracy fizycznej od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych lub nocnych
• Motywacja i zaangażowanie do pracy