Pracownik Magazynu - 3300 zł brutto - WROCŁAW PSIE POLE

HR Global Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta z branży kurierskiej, poszukujemy:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy: Wrocław, PSIE POLE ul. Bierutowska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie OD ZARAZ
  • Stawka godzinowa 17,00 zł brutto
  • Premia do 300 zł brutto miesięcznie
  • ZARABIAJ OKOŁO 3000 zł BRUTTO przy 8 godzinach dziennie
  • Chcesz zarabiać jeszcze więcej ? Pracuj dłużej zarabiaj więcej, przy stawce godzinowej Twoje wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wypracowanych godzin
  • Praca w godzinach: 3:00-9:00 oraz 15:00 - 20:00 oraz 1:00-12:00 od poniedziałku do piątku albo 16:00-4:00 od poniedziałku do soboty
  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Elastyczność w wypłacie wynagrodzenia

Zadania:

  • Rozładunek/załadunek samochodów z przesyłkami
  • Sortowanie przesyłek
  • Skanowanie przesyłek
  • Inne proste prace magazynowe

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy fizycznej w godzinach popołudniowych lub nocnych
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy