Pracownik Magazynu 1/2 etatu

Pniewy, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki na stanowisku:

  • kompletacja zamówień,
  • sporządzanie i uzupełnianie dokumentacji magazynowej,
  • rozdysponowanie towaru na wskazane pozycje w magazynie - obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózki widłowe - UDT,
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach od 9:00 - 13:00 / 13:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • premie + karta żywieniowa,
  • możliwość dołączenia do pakietu benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie