Pracownik magazynowy

OTTO Work Force

Zielona Góra, lubuskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zielona Góra

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: AS/PPM/07/19

Obowiązki:
- Kompletowanie towaru (części samochodowe).
- Pozostałe prace magazynowe (obsługa dostawy i ewidencja towaru).
- Czynności porządkowe.

Oferujemy:
- Umowę zlecenie.
- Pracę w systemie dwuzmianowym, (06-14 / 14-22), od poniedziałku do piątku.
- Stawkę godzinną w wysokości 19,50 zł/brutto.
- Pracę do 30.09.2019 r., z możliwością przedłużenia.

Wymagania:
- Dyspozycyjność.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.