ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Ziębice, Dzierżoniów, Strzegów, Ząbkowice Śląskie

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie + premie!
Umowę o pracę na pełen etat
Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku
Wolne weekendy
Darmowe dojazdy z różnych lokalizacji - np. Wrocław, Ząbkowice Śl., Piława Górna, Dzierżoniów, Bielawa, Ziębice, Niemcza, Łagiewniki, Pieszyce, Nowy Dwór, Strzegów, Borek Strzeliński, Jordanów Śl., Bartoszówek i inne
Benefity ManpowerGroup Premium: zniżki na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, kupony rabatowe do pizzerii, restauracji, teatrów oraz salonów fryzjerskich i kosmetycznych
• Możliwość awansu w strukturach organizacji

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
Aktualna książeczka SANEPID, lub gotowość do wyrobienia.
• Uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem

Zadania:
• Przyjmowanie oraz wykładanie towaru
• Wprowadzanie stanów magazynowych do systemu
• Załadunek oraz rozładunek towaru
• Obsługa skanerów

Zapraszam do kontaktu: 882 907 766

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością długotrwałej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials