ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Skierniewice, Rawa Mazowiecka

Miejsce pracy: Skierniewice

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Benefity (dodatkowy pakiet medyczny, dodatkowy pakiet ubezpieczeń, dofinansowanie posiłków)
  • Stawka godzinowa 20,30 zł brutto (stawka nocna 27 zł brutto)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zadania:

  • Operowanie wózkiem elektrycznym
  • Załadunek i rozładunek asortymentu
  • Foliowanie i etykietowanie asortymentu
  • Wprowadzanie danych do systemów magazynowych

Zainteresowany? Aplikuj lub napisz SMS o treści SKIERNIEWICE na numer 696 016 687 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy