Opis stanowiska pracy

Pracując na stanowisku pracownika magazynu, będziesz odpowiedzialna/-y za:
• skanowanie, sortowanie i pakowanie produktów
• kompletowanie zamówień
• inne proste prace magazynowe

Naszym pracownikom oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• pracę w systemie 2 zmianowym (6 – 14, 14 – 22) od poniedziałku do piątku
• opiekę medyczną, dofinansowanie ubezpieczenia grupowego, możliwość przystąpienia do pakietu Benefit Systems
• pracę w małym, kameralnym zespole zapewniającym wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:
• ma doświadczenie w obsłudze skanera (mile widziane)
• posiada zdolności manualne
• jest zaangażowana, samodzielna, dokładna

Prezentacja firmy

Ekol Polska oferuje usługi transportu intermodalnego, magazynowania, kra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie