Pracownik magazynowy ze znajomością jęz. niemieckiego

EuropaJOB Sp. z o.o.

Torgau, Niemcy, małopolskie

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy ze znajomością jez. niemieckiego
 Miejsce pracy:   miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
 Opis stanowiska:
•  kontrola i prowadzenie  dokumentacji magazynowej , ( kompletacja  zamówień )

•   opracowywanie  reklamacji , zamówień  i dowodów dostaw

•  ścisła  współpraca z działami produkcyjnymi

Oferujemy:

• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie   • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową • stawkę godzinową  + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• możliwość otrzymania premii
• opiekę polskiego koordynatora

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres:  Pracownik magazynowy  w tytule wiadomości

Wymagania

•  wykształcenie lub ukończone szkolenie w zakresie specjalista ds logistyki magazynowej  lub pokrewne
 •  min.  komunikatywna/ dobra  znajomość j. niemieckiego

 • doświadczenie na w/ w stanowisku

 umiejętność  obsługi komputera
 • uprawnienia na wózek widłowy  ( mile widziane)

• dokładność , sumienność, dyspozycyjność

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka