Pracownik magazynowy w Straszynie - 1/2 etatu; godz. pracy 16:00 - 20:00 - Rotmanka

pomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

Powierzymy Ci obowiązki dotyczące skanowania paczek skanerem ręcznym i sortowania przesyłek.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00.

Na co możesz liczyć podczas współpracy z naszą firmą?

Zyskasz:
  • umowę o pracę na 1/2 etatu
  • premię miesięczną
  • wolne weekendy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy

Poszukujemy osób, które:
  • są zainteresowane stałą współpracą i gotowe do pracy fizycznej.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna