Pracownik magazynowy-praca dla Pań JW

Work Service Express.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania na stanowisku:

- prace magazynowe

- ze skanerem: przygotowanie towaru

- pakowanie, przepakowywanie ubrań sportowych męskich oraz pościeli

Wymagania:

- Znajomość podstaw komputera (klawiatury)

- Dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do Soboty

- Duża motywacja do pracy

- Własny środek transportu

Oferujemy:

- zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową (pełny etat)

- możliwość długofalowej współpracy

- stałą opiekę Koordynatora

- pracę w systemie zmianowym

- możliwość zdobycia doświadczenia

- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.