Pracownik magazynowy - Pabianice/ nie musisz mieć uprawnień ani doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja pracy: Pabianice

Zakres zadań:
  • odbiór okien z produkcji
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Nie mamy wymagań! Każdy ma szansę rozwijać się w naszej firmie!

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie 22,80zł/h brutto
  • pracę na 2 zmiany - bez uciążliwych nocek!

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów zapraszamy na spotkania rekrutacyjne, na których mają szansę lepiej zrozumieć specyfikę pracy, poznać Kierowników i ocenić zakład pracy.

Na podstawie spotkania podejmowana będzie decyzja o zatrudnieniu zarówno przez Ciebie jak i przez Kierownika.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.