Pracownik Magazynowy NOCKI - pełen etat i 1/2 etatu - Bydgoszcz Osowa

kujawsko-pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki na stanowisku:

  • przyjęcie towarów oraz weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej,
  • sporządzanie i uzupełnianie dokumentacji,
  • rozdysponowanie towaru na wskazane pozycje w magazynie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • dyspozycyjności do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz,
  • realne premie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • kartę żywnościową,
  • możliwość dołączenia do pakietu benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z określeniem który etat!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie