Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • komisjonowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta za pomocą wózków ręcznych
  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera
  • rozładunek, załadunek i przygotowanie palet do wysyłki
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • inne prace magazynowe

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie/produkcji - warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 10,15 Euro brutto/ h
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o polską umowę o pracę
  • zapewnione i bezpłatne zakwaterowanie
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • opiekę i pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2- zmianowym

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do... rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka