Pracownik magazynowy / Komisjoner w rozlewni wody

K&K social resources and development GmbH

Siegsdorf, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca polega na układaniu wystawek z napojami, foliowaniu palet, naprawie uszkodzonych w transporcie, sprawdzaniu jakości (nagazowaniu napojów), oraz jak i również na komisjonowaniu zamówień z napojami.

OFERUJEMY
• zakwaterowanie na miejscu (atrakcyjna cena) i wszelkie formalności załatwia nasze lokalne biuro
• stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
• dodatek za prace w nocy, oraz w godzinach nadliczbowych
• premia świąteczna i urlopowa
• możliwość otrzymania dodatkowych dni wolnych na wyjazdy do Polski
• dla osób ambitnych oraz zmotywowanych możliwość awansu oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji
• stawka godzinowa 9,96 € plus. Plus premia akordowa za każda kole (opakowanie) ponad normę.
• Dodatek dla kierowcy wózka widłowego.

Wymagania

WYMAGANIA:
• ogólna sprawność fizyczna, gotowość do podnoszenia opakowań o wadze do 15 kg.
• brak wymogu znajomości języka niemieckiego ( POLSCY brygadziści, koordynatorzy)
• chęć do pracy !!!
• uczciwość, rzetelność
• dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu
• dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe (jak i również doświadczenie w prowadzeniu) ale nie jest to wymagane

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
41,79PLN - 45,79PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie