Pracownik magazynowy do segregacji palet Od Zaraz Całe Niemcy- atrakcyjne wynagrodzenie!

Personnel International BPO Sp. z o.o.

42-600 Tarnowskie Góry, zagranica

Opis stanowiska pracy

• segregacja palet pod względem jakościowym na 3 kategorie,
• układanie słupków z palet,
• obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
• dbanie o porządek w miejscu pracy;

Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie,
• dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
• stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• możliwość wieloletniej współpracy.

Wymagania

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),
• Prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu(warunek konieczny);

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna