PRACOWNIK LOGISTYKI - stawka 15,26 EUR, praca jako order picker lub na dziale ekspedycji

Euro Work

Vianen, Maastricht (Holandia), zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii, który jest wiodącym dostawcą produktów gastronomicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Vianen, Maastricht (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników logistycznych do pracy w dwóch do wyboru działach; jako order picker oraz pracownik ekspedycji. Praca będzie skupiała się na przygotowywaniu zamówień dla klientów do wysyłki, sortowaniu oraz pakowaniu produktów

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawka godzinowa brutto o podstawie 13,81€ + 10,5% dodatku urlopowego co daje 15,26€ (stawka dla osób powyżej 21. roku życia)
  • Za pracę w chłodnych warunkach, od 0.49€ do 1.19€ (zależnie od działu oraz zmiany)
  • Dodatek za nieregularne godziny pracy, od 25% do 100%
  • Stabilną pracę na umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania

  • Doświadczenia w logistyce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Zgodnie z treścią ogłoszenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie