Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej i bieżący nadzór,
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu technologicznego - produkcyjnego.

Oczekujemy:

  • zaangażowania i chęć do pracy,
  • zdolności manualnych,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane, ale nie wymagane.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • dojazdy do pracy organizowane i finansowane przez pracodawcę,
  • dofinansowanie do posiłków.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji