Pracownik linii produkcyjnej

Gi Group Poland S.A.

Mława, warmińsko-mazurskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Mława

Obecnie dla naszego Klienta. Lidera z branży zakupów online poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Ameryka koło Olsztynka
Dla osób z Mławy i okolic gwarantujemy darmowy dojazd do pracy i z pracy!

Zakres obowiązków:
• Obsługa linii produkcyjnej
• Obsługa skanera ręcznego
• Pakowanie zamówień zgodnie z wytycznymi
• Przygotowywanie przesyłek do wysyłki
• Prace magazynowe

Czego oczekujemy?
• Dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym od pn do pt w godzinach 6-14, 15-23)
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Chęci do pracy
• Umiejętność pracy w grupie

Co oferujemy?
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne zarobki
• Premie
• Liczne benefity (m.in.: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Allianz)
• Darmowy transport

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.