Pracownik linii produkcyjnej

Monadith

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów
  • Pakowanie produktu
  • Przestrzeganie zaleceń, procedur działania
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Kogo poszukujemy:

  • osób z gotowych do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • pracowników z zdolnościami manualnymi
  • mężczyzn i kobiet cechujących się dokładnością sumiennością, umiejętnością pracy zespołowej lub
  • osób z uprawnieniami „Kierowca wózków jezdniowych” wraz z egzaminem UDT (stanowisko PM)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd z Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Łasku i Pabianic.
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia na stałe u Klienta
  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzna
  • Możliwość zatrudnienia na innych stanowiskach jak: pracownik magazynowy, operator procesów produkcyjnych, prowadzący linię, w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Realną okazję do awansu przy uczestniczeniu w rekrutacjach wewnętrznych.
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + premie
  • Podstawę wynagrodzenia w wysokości minimum 2175zł brutto
  • Premię grupową w wysokości do 200zł brutto
  • Premie motywacyjną w wysokości do 150zł brutto
  • Premie za sugestie poprawiające organizacje w firmie
  • Premię za system 4-brygadowy w wysokości 550zł brutto
  • Możliwość uzyskania dodatkowych dochodów, dzięki sprawnie funkcjonującemu systemowi poleceń, dających możliwość dochodu w wysokości do 500zł za rekrutowaną osobę.

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).

Prezentacja firmy

Monadith zajmuje się głównie doradztwem personalnym oraz usługami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne