Pracownik linii produkcyjnej - DARMOWY transport i kwaterunek

Timing Sp. z o.o.

Borculo, zagranica

Opis stanowiska pracy

BONUS goni BONUS!

Aplikuj na ofertę i zgarnij zwrot kosztów transportu do Holandii! To nie wszystko! Zarejestruj się jeszcze dziś, a my opłacimy cały tydzień zakwaterowania za Ciebie! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Zadzwoń i poznaj szczegóły!

Firma Offerman Borculo B.V zajmuje się produkcją wyrobów wędliniarskich (głównie kiełbasek i kabanosów). Zgłoś się do nas już dziś i podejmij pracę w Holandii z Timing!

Stanowisko: Ogólny pracownik produkcyjny

Warunki pracy:

Temperatura na zakładzie jest nieco niższa niż temperatura pokojowa. Pracodawca udostępnia każdemu pracownikowi odpowiednią odzież.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pakowanie
  • stickerowanie
  • przygotowywanie wyrobów do wysyłki

Oczekujemy:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • zaangażowanie, samodzielność, motywacja
  • mile widziane prawo jazdy oraz chęć jazdy na terenie Holandii
  • przestrzeganie przepisów BHP

Zapewniamy:

  • 10,80€ brutto na godzinę
  • praca jednozmianowa w godzinach 7:00-15:00
  • zakwaterowanie agencyjne
  • darmowy transport do pracy
  • pomoc w organizacji wyjazdu z Polski
  • opiekę koordynatorów
  • stabilne zatrudnienie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji