IMI International Sp. z o.o. Oddział Hydronic Engineering

PRACOWNIK LINII MONTAŻOWEJ

Od: IMI International Sp. z o.o. Oddział Hydronic Engineering
Miejsce pracy: Olewin, k. Olkusz

IMI Hydronic Engineering jest częścią globalnej grupy przedsiębiorstw IMI plc – notowanej wśród 100 największych przedsiębiorstw na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (FTSE 100). Dwa inne oddziały – IMI Critical Engineering i IMI Precision Engineering również należą do tej grupy.

W ramach IMI Hydronic Engineering posiadamy 3 marki produktowe:

  • IMI Pneumatex - to stacje utrzymania ciśnienia wody i odgazowania
  • IMI TA to lider w równoważeniu i regulacji instalacji wodnych
  • IMI Heimeier to pełna gama produktów z zakresu termostatyki

Aktualnie poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Świeże owoce dla pracowników
  • Możliwość udziału w imprezach firmowych

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów armatury ciepłowniczej i klimatyzacyjnej
  • Pakowanie
  • Kontrola zgodności wyrobu z przyjętymi standardami
  • Dbałość o jakość wykonywanych produktów na wszystkich etapach procesu montażowego
  • Dbałość o identyfikowalność i identyfikację produktów, komponentów, półproduktów
  • Dokonywanie zapisów związanych z procesem produkcyjnym
  • Akceptowanie jako wyrobu gotowego i zgodnego tylko tych produktów, które spełniają wymagania jakościowe

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Zdolności manualne
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy – Olewin 50A/ koło Olkusza

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@imi-hydronic.com bądź o złożenie życiorysu w siedzibie firmy (Olewin 50a)

W CV proszę dopisać następujące klauzule, jeśli wyrażacie Państwo na nie zgodę:

  1. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, adres: Olewin 50a, 32-300 Olkusz, moich danych osobowych zawartych w CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania w obecnej rekrutacji prowadzonej przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”
  2. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, adres: Olewin 50a, 32-300 Olkusz, moich danych osobowych zawartych w CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych rekrutacji prowadzonych przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Obowiązek informacyjny:

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Ogólne rozporządzenie o ochronie danych”, Dz.Urz.UEL119 z 04.05.2016 str.1) pragniemy Państwa poinformować, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, adres: Olewin 50a, 32-300 Olkusz, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000042531, NIP: 1250020435, dane kontaktowe: rekrutacja@imi-hydronic.com .Osobą kontaktową w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Adres do korespondencji: Inspektor Ochrony Osobowych Olewin 50a, 32-300 Olkusz.

Pani /Pana dane będą przetwarzane w celu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na przyszłe rekrutacje, także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowić będzie art.6.ust1.pkt.a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. Pani /Pana zgoda. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, jak również na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne oraz podmiotom świadczącym usługi informatyczne związane z rekrutacją.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieprzekazanie danych osobowych skutkuje niemożnością uczestniczenia w procesach rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, ani nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji i w okresie trzech lat po zakończeniu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani /Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez okres trzech lat od daty przesłania przez Panią/Pana aplikacji. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnąć zgodę może Pan/Pani na adres do korespondencji Inspektora Ochrony Danych Osobowych tj. Olewin 50a, 32-300 Olkusz lub adres e-mail: rekrutacja@imi-hydronic.com. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw może Pani/Pan zgłosić na adres e-mail: rekrutacja@imi-hydronic.com lub na adres do korespondencji Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.