Pracownik lakierni, 1725-2150€ na rękę, bez doświadczenia, podwyżka pensji, praca od zaraz

ASMO Solutions

Niemcy, zagranica

OFERUJEMY:

  • Pensję na start 1725-1925 € na rękę
  • Podwyżkę wynagrodzenia do 2150€ na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę - na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia - Kindergeld, ubezpieczenie, składki emerytalne
  • Opcję obierania zaliczek
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Darmowy proces rekrutacji
  • Pomoc i opiekę koordynatora mówiącego po polsku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie
  • Dobre warunki i pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Renomowana firma, europejski producent przyczep
  • Firma znajduje w okolicach Osnabruck
  • Bez doświadczenia
  • Obowiązki: nakładanie lakieru na elementy, kontrola jakości
  • Płynne wdrożenie w pracę

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w lakierowaniu