Pracownik Kontroli Jakości

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakościowa produktów - weryfikacja wzrokowa gotowego produktu
  • przygotowywanie raportów
  • ścisła współpraca z pracownikami produkcyjnymi
  • zgłaszanie problemów związanych z jakością produktów
  • przygotowywanie, montaż oraz naprawa produktów zgodnie z wymogami jakości

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny system premiowy
  • wdrożenie do powierzonych obowiązków
  • program dofinansowania do wakacji
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez liczne szkolenia

Wymagania:

  • doświadczenie w kontroli jakości;
  • zdolności manualne;
  • spostrzegawczość, umiejętność pracy w skupieniu
  • gotowosć do pracy w systemie dwuzmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.