PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - Pary, Kobiety, Mężczyźni / DARMOWE ZAKWATEROWANIE I

S&A Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

   Praca na stanowisku Pracownik Kontroli Jakości w Zakładzie Produkcyjnym Tworzyw Sztucznych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych ,
  • Eksploatacja maszyny polega na oczyszczeniu części z maszyn, przeprowadzeniu oględzin, ułożeniu ich na środku transportu zgodnie ze specyfikacją,
  • Przeprowadzeniu testów zgodnie ze specyfikacją w systemie

OFERUJEMY:

  • stawka godzinowa 13 €
  • ze znajomością j.niemieckiego 16 €
  • dodatek paliwowy 100 €
  • darmowe zakwaterowanie

kontakt Izabela 881 558 191

Wymagania

  • auto na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Agencja pracy tymczasowej S&A Sp.z.o.o działa na terenie Polski i Europy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna